Change background image

Tüm Aion Sınıfları (Savaşçı / Keşif Eri / Büyücü / Papaz)

Konusu 'Karakterler' forumundadır ve Vavien tarafından 17 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

 1. Vavien

  Vavien Yönetici

  AION‘da, karakterinin temel becerilerini ve rolünü sınıfı belirler. Başlangıçta dört sınıf arasından seçim yapabilirsin: Savaşçı, Keşif Eri, Büyücü veya Papaz. 10. Seviyeye ulaştığında iki uzmanlıktan birini seçmen gerekir:

  Savaşçı

  Gladyatör
  figure_gladiator.png

  Gladyatör Kılıç Yıldızını takip ediyor. Gücü ve yakın dövüşteki şaşmazlığı, ölümcül bir üstünlük sağladığı için en ön saflarda kullanılacak, mükemmel bir askerdir. Gücü, birçok farklı silahı ustaca kullanabilmesinde ve farklı dövüş tekniklerini öğrenebilmesinde yatıyor.
  Önemli özellikler: Güç, sağlık, kıvraklık


  Tapınakçı
  figure_templar.png

  Tapınakçı savaşta koruyucu kalkandır. Çoğunlukla saldırının lideridir ve ileri düzeydeki becerilerini ortaya koyar: Savunma, iyileştirme ve güçlü darbelerin vurulması. Bunun için şarkılar ve ruh çağırma formülleri kadar kılıç, gürz ve kalkan da kullanır.
  Önemli özellikler: Güç, sağlık, hassasiyet

  Keşif Eri

  Avcı
  figure_ranger.png

  Avcı, savaştaki keskin gözdür. O, okları ölümcül tehlike saçan, fevkalade bir okçudur. Savaş meydanına kolay uyum sağlar ve çabucak harekete geçer. Tuzak kurma becerisi taktik avantaj sağlar ve yakın dövüşlerde kılıçta olduğu gibi hançerde de yeteneğini gösterir.
  Önemli özellikler: Kıvraklık, sağlık, hassasiyet


  Suikastçı
  figure_assassin.png

  Suikastçı Ölüm Yıldızını takip ediyor. Kamuflaj ve şaşırtma ustasıdır: Hassas görüşüyle hedefini, zayıf noktalarına göre seçtikten sonra hızlı ve acımasız saldırılar yapar. Aletleri bıçak, yay ve kılıçtır.
  Önemli özellikler: Kıvraklık, hassasiyet, güç

  Büyücü

  Ruh Çağırıcı
  figure_spiritmaster.png

  Ruh Çağırıcı elementlerin gücü üzerinde hakimiyeti vardır. Su, ateş, toprak ya da rüzgar; güçlü ruhları çağırabilir ve onlarla birlikte ölümcül saldırılarda bulunur. Büyü güçleriyle rakibini zayıflatır, ona korku salar ve becerileriyle her savaşı lehine çevirebilir.
  Önemli özellikler: Bilgi, sağlık, irade


  Sihirbaz
  figure_sorcerer.png

  Sihirbaz Büyü Yıldızını takip ediyor. O, kalbinin derinliklerinde, ruhlar üzerindeki gücünü ölümcül bir silaha dönüştüren bir bilgin: Dört elementin yanında Eter, onun tek başına, tüm savaşın akışını belirlemesini sağlayan, en güçlü müttefiki.
  Önemli özellikler: Bilgi, sağlık, irade

  Papaz

  Ruhban
  figure_cleric.png

  Ruhban Şifa Yıldızını takip ediyor. Müttefiklerini korumak ve güçlendirmek için büyü gücünü kullanır. Ayrıca yaraları iyileştirir ve yenilgiden sonra dostlarını diriltebilir. Durum gerektiriyorsa, gürzünü ve kalkanını alıp dövüşe şahsen katılır.
  Önemli özellikler: İrade, bilgi, sağlık


  Kantor
  figure_chanter.png

  Kantor bir akıl gücü ustasıdır. İnancın gücüyle müttefiklerine yardım etmek için bedeni ve ruhu güçlü bir şekilde eğitir. Büyü becerileri, mantraları ve asasıyla sadece iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda silah arkadaşlarının moralini ve disiplinini güçlendirir.
  Önemli özellikler: Güç, irade, kıvraklık
  Fisek bunu beğendi.
 2. Fisek

  Fisek Yeni Üye

  Bir oyunda ilk kez bu kadar class / sınıf gördüm. İnanılmaz çeşitli ve farklı sınıflar var, güzel oyuna benziyor. Bilgisayarıma yeni bellek / ram takınca hemen indirip oynamaya başlayacağım bu oyunu. İzlediğim videolara bakınca grafikler de fena değil gibi.
 3. Vavien

  Vavien Yönetici

  Grafikler ayrı bir muhteşem zaten, bir an önce başlamanı tavsiye ederim :)
 4. Fisek

  Fisek Yeni Üye

  İnşallah, 4GB bellek almam lazım bir an önce yazın bitmesi de kötü oldu :/
 5. Dohaeris

  Dohaeris Yeni Üye

  Ruh çağırıcıda hangi elementin hayaletini kullanayım ?
 6. Eliodracor

  Eliodracor Yeni Üye

  Bard ve favorim olan gunner eksik: ) ama güzel site büyük bir aion oyuncu kitlesiyle bulusursa çok iyi olur yönetici siteyi unutma:)
 7. Lyden

  Lyden Yeni Üye

  Yeni başlayanlara yardımcı olabilir.
  Teşekkürler Moderatör.
 8. ByCrawLy

  ByCrawLy Yeni Üye

  Yararlı Konu, Ellerine Sağlık Teşekkürler.. :cool:

Sayfayı Paylaş